Parametre a popis produktu

Výborné ⭐ recenzie produkt Basketbalová lopta inSPORTline Jordy poukazujú na jeho vysokú kvalitu. Iba dnes môžete za cenu iba 16 € získať hodnotný produkt. V kategórii Basketbal patrí medzi to nejlepšie, čo si môžete vybrať

Basketbalová lopta inSPORTline Jordy je ideálna lopta pre rekreačné hranie basketbalu. Táto lopta je vyrobená z gumového materiálu a je vhodná ako pre hru v halách, školách, tak i na drsnejšom povrchu vo vonkajšom prostredí. Kľúčovými vlastnosťami tejto lopty je jeho vysoká odolnosť a dobrá ovládateľnosť.


Technický popis:

 

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Karol

V kategórií Basketbal som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Basketbalová lopta inSPORTline Jordy. Som spokojný a nemenil by som.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Dagmara

S produktom Basketbalová lopta inSPORTline Jordy za cenu 16 € som spokojný.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Tatiana

Ak potrebujem kúpiť Basketbal, tak určite nakupujem v inSPORTline.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Jarolím

Obchod inSPORTline.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Blahoslav

inSPORTline.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Miroslav

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

Basketbalový trenažér inSPORTline Welch

Basketbalový trenažér Welch prinesie zábavu nadšencom basketbalu priamo domov! Ide o špeciálne zariadenie vybavené dvoma košmi so sieťkami, oceľovým rámom, zadnou odrazovou doskou a hracou...

Hodnotenie:
(84.2%)