Parametre a popis produktu

Výborné ⭐ recenzie produkt Činka inSPORTline Quabell 8 kg poukazujú na jeho vysokú kvalitu. Iba dnes môžete za cenu iba 55.8 € získať hodnotný produkt. V kategórii Vodné činky patrí medzi to nejlepšie, čo si môžete vybrať

Činka Quabell 8 kg je unikátna posilňovacia pomôcka plnená vodou. Činku ľahko naplníte až 8 litrami vody a cvičiť s ňou môžete ako s klasickou Vin-Bell činkou. Vďaka tomuto systému plnenia si záťaž môžete zvoliť podľa svojich potrieb a prázdna činka zaberá minimum miesta, je ľahká a vhodná aj pre prenos alebo na cesty. Pri cvičení sa voda vo vnútri prelieva a dochádza k zmenám ťažiska. Je tak nutné viac zapojiť stabilizačné svalstvo a tréning je intenzívnejší. Napúšťanie a vypúšťanie je riešené pomocou uzatvárateľného ventilu, ktorý je vybavený krytkou s istiacim povrázkom.

Vodná činka Quabell 8 kg je vyrobená z odolného PVC materiálu spojeného pevnými švami. Únik vody alebo dokonca prasknutie tak rozhodne nehrozí. Neoprénová rukoväť je dostatočne dlhá pre pohodlné uchopenie činky oboma rukami. Vodou plniteľná Ketlebel činka je vďaka voliteľnej hmotnosti vhodná pre všetky výkonnostné a vekové kategórie používateľov. Je určená k rozvoju sily a vďaka univerzálnemu využitiu s ňou posilníte celé telo.


Technický popis:

 

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Branislava, Bronislava

Činka inSPORTline Quabell 8 kg som si kúpila za super cenu 55.8 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Bohdan

Za cenu 55.8 € som si nemohla vybrať lepšie

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Kamil

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Frederik

Produkt Činka inSPORTline Quabell 8 kg má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Vodné činky aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Móric

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

Činka inSPORTline Quabell 6 kg

Činka Quabell 6 kg je unikátna posilňovacia pomôcka plnená vodou. Činku ľahko naplníte až 6 litrami vody a cvičiť s ňou môžete ako s klasickou Vin-Bell činkou. Vďaka tomuto systému plnenia si...

Hodnotenie:
(84.6%)