Parametre a popis produktu

Výborné ⭐ recenzie produkt Fitness náramok inSPORTline Oxyband poukazujú na jeho vysokú kvalitu. Iba dnes môžete za cenu iba 68.7 € získať hodnotný produkt. V kategórii Fitness náramky patrí medzi to nejlepšie, čo si môžete vybrať

Fitness náramok inSPORTline Oxyband je moderný doplnok pre každého, kto chce mať prehľad nielen o svojich denných aktivitách, kvalite spánku a množstve odpočinku. Náramok tiež slúži ako hodinky zobrazujúce čas, dátum a deň v týždni. Medzi ďalšie funkcie patrí počítanie krokov a spálených kalórií, meranie tepovej frekvencie či dokonca orientačná indikácia krvného tlaku a okysličenia krvi - a to bez hrudného pásu, ale s optickým senzorom priamo na zadnej strane hodiniek.

Zároveň podporuje zobrazovanie prichádzajúcich hovorov a správ alebo oznámení zo sociálnych sietí a messengerov ako Facebook, Twitter alebo WhatsApp. Samozrejmosťou je synchronizácia s inteligentným zariadením so systémom iOS aj Android prostredníctvom aplikácie JYouPro, ktorá je v českom jazyku a kde možno plne personalizovať profil, v ktorom sa budú všetky informácie z náramku uchovávať.

Ďalej hodinky ponúkajú v spojení s aplikáciou aj také vychytávky ako vyhľadanie samotného náramku (začne vibrovať) alebo mobilného zariadenia (spustí alarm), v prípade, že ste stratili z dohľadu alebo "zašantročili" jeden z týchto prístrojov.

Fitness náramok inSPORTline Oxyband má pocitovo príjemný náramok z TPU, jeho hmotnosť je iba 22 gramov. Displej je farebný, jasne čitateľný a prehľadný. Náramok ako taký sa ovláda len jedným podsvieteným tlačidlom. Z dôvodu úspory batérie sa displej automaticky zhasína, avšak prebudiť ho možno jednoduchým pohybom - podobne tak, ako by ste sa chceli pozrieť na normálne hodinky.

Nosenie náramku je veľmi komfortné a jeho používanie Vám sprehľadní Váš životný štýl.


Funkcie náramku:

Aplikácia JYouPro (Android 4.3 a vyšší / iOS 8.0 a vyšší - odporúčame vyskúšať vopred, či bude kompatibilná s Vaším mobilným zariadením)


Technický popis:

 

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Filip

Za takto dobrú cenu - 68.7 € lepší produkt nenájdete

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Lenka

V kategórií Fitness náramky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Fitness náramok inSPORTline Oxyband. Som spokojný a nemenil by som.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Levoslav

S produktom Fitness náramok inSPORTline Oxyband za cenu 68.7 € som spokojný.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Dobroslav

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Fitness náramok inSPORTline Oxyband som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Želmíra

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop inSPORTline.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Natália

V eshope inSPORTline.sk si v kategórií Fitness náramky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

Fitness náramok inSPORTline Rivarock

Fitness náramok inSPORTline Rivarock je štýlový doplnok pre každého, kto chce mať prehľad nielen o svojich denných aktivitách, kvalite spánku a množstve odpočinku. Náramok tiež slúži ako...

Hodnotenie:
(85%)