Parametre a popis produktu

Výborné ⭐ recenzie produkt Masážny prístroj na nohy inSPORTline Otterchill poukazujú na jeho vysokú kvalitu. Iba dnes môžete za cenu iba 116.3 € získať hodnotný produkt. V kategórii Masážne prístroje na nohy patrí medzi to nejlepšie, čo si môžete vybrať

Masážny prístroj inSPORTline Otterchill je vhodný nielen pre efektívnu masáž chodidiel, ale aj na ďalšie časti tela ako sú napríklad chrbát alebo stehná. Disponuje priestrannou vibračnou doskou, ktorej hlavné masážne časti sú vhodne tvarované práve pre chodidlá. K masáži je navyše možné ešte spustiť infračervené vyhrievanie pre maximálny účinok z masáže a pre pozitívne pôsobenie na stav metabolizmu a imunity. Okrem manuálneho nastavenia prístroja možno využiť aj predpripravených programov. V neposlednom rade zariadenie disponuje praktickým diaľkovým ovládaním. Všetko je možné kontrolovať zo sedu - nie je tak nutné sa k ovládacím prvkom nijako skláňať. Nič vás teda nevytrhne z pohody navodenej masážou.


Technici popis:

 

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Eugénia

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Roland

Výber tovaru z kategorie Masážne prístroje na nohy bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si Masážny prístroj na nohy inSPORTline Otterchill. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu inSPORTline.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Zita

Ak potrebujem kúpiť Masážne prístroje na nohy, tak určite nakupujem v inSPORTline.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Silvester

V eshope inSPORTline.sk si v kategórií Masážne prístroje na nohy viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Prokop

V eshope inSPORTline.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Klement

Za takto dobrú cenu - 116.3 € lepší produkt nenájdete

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Klaudia

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

Masážny prístroj na nohy inSPORTline Gurinno

Masážny prístroj inSPORTline Gurinno je vhodný pre efektívnu masáž chodidiel a spodnej časti nôh. Prístroj má tri prednastavené masážne funkcie a tri stupne intenzity - umožní tak správny výber...

Hodnotenie:
(81.6%)