Parametre a popis produktu

Výborné ⭐ recenzie produkt Mini stepper inSPORTline Cylina poukazujú na jeho vysokú kvalitu. Iba dnes môžete za cenu iba 68.7 € získať hodnotný produkt. V kategórii Steppery patrí medzi to nejlepšie, čo si môžete vybrať

Malý, ľahký, účelný - taký je mini stepper inSPORTline Cylina. Vďaka tejto šikovnej, odolnej a navyše krásnej pomôcke sa v slovenských domácnostiach konečne začalo cvičiť s radosťou. Uvidíte, že aj Vám sa čoskoro podarí posilniť vnútorné, vonkajšie časti stehien aj ďalšie svaly. Stepper nahrádza šliapanie do schodov, ale má hydraulické tlmiče a pohyb na ňom je oveľa šetrnejší ku kĺbom. A tiež bezpečnejší, pretože Vám nehrozí pád alebo pošmyknutia ako na schodisku. Stepper oceňujú aj ľudia s bolesťami chrbta, ktorí nemôžu robiť náročnejšie športy. Výšku kroku nastavíte podľa svojich potrieb a hneď môžete začať trénovať. Trebárs s hudbou alebo pri televíznych správach.

3 hlavné prínosy stepperu Cylina:Základné parametre steppera Cylina:

 

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Dagmara

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Františka

Na Heureke som hľadal kvalitné Steppery. Mini stepper inSPORTline Cylina mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Jaromír

V kategórií Steppery som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Fedor

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Mini stepper inSPORTline Cylina. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Darina

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Mini stepper inSPORTline Cylina za cenu 68.7 €

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

Stepper inSPORTline EasyStep

Stepper inSPORTline EasyStep je nový model stepperu kombinovaného s rotanou a vynilovými činkami. Slúži ako univerzálna súprava pre posilňovanie stehien, sedaích svalov, bokov a ramien....

Hodnotenie:
(75.4%)