Parametre a popis produktu

Výborné ⭐ recenzie produkt Stojan na olympijské kotúče inSPORTline PR5010 poukazujú na jeho vysokú kvalitu. Iba dnes môžete za cenu iba 146.6 € získať hodnotný produkt. V kategórii Stojan na kotúče 50 mm patrí medzi to nejlepšie, čo si môžete vybrať

Stojan na olympijské kotúče inSPORTline PR5010 vyrobený z kvalitného kovu je nevyhnutným príslušenstvom v každej posilňovni. Mierne zaklonená konštrukcie vo zvare "A" disponuje robustnou podstavou, ktorá zaisťuje maximálnu stabilitu aj pri jeho plnom obsadení kotúčmi. Vďaka tomu je možné stojan umiestniť do priestoru, ale tiež aj k stene.

Stojan na olympijské kotúče inSPORTline PR5010 obsahuje 6 tŕňov na kotúče o priemere 50 mm rôznych hmotností aj veľkostí. Jeho minimálne rozmery šetria miesto, ale posilňovňu udržuje stále upratanú. Vďaka týmto výborným vlastnostiam sa stal stojan na olympijské kotúče inSPORTline PR5010 veľmi vyhľadávaným a obľúbeným. Udržujte si svoj cvičebný priestor organizovaný, čistý a hlavne bezpečný.


Technický popis:

 

Viac informácií a fotografií k produktu


Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Kamila

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Stojan na olympijské kotúče inSPORTline PR5010 za cenu 146.6 €

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Andrea

Nezdalo sa mi, že by bol Stojan na olympijské kotúče inSPORTline PR5010 taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v inSPORTline.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Stojan na kotúče 50 mm lepšiu alternatívu nenájdete.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Ignác

Výber tovaru z kategorie Stojan na kotúče 50 mm bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si Stojan na olympijské kotúče inSPORTline PR5010. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu inSPORTline.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Tatiana

Na nete má Stojan na olympijské kotúče inSPORTline PR5010 veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Marcela

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Albert

V eshope inSPORTline.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
René

Produkt Stojan na olympijské kotúče inSPORTline PR5010 je naozaj veľmi pekný!

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Anežka

Výborná kvalita za fajn cenu 146.6 €

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

Hodnotenie:
(84%)