Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Viac info Súhlasím

O značke Kettler

KETTLER je lídrom na trhu posilňovacích strojov, vybavením pre fitness a stolný tenis. Heinz Kettler založil v roku 1949 vo svojej rodnej obci Ense-Parsit na západe Nemecka firmu, která vyrástla v skupinu spoločností svetovej povesti. Zásadou zakladateľa firmy bola vždy nekompromisná kvalita výrobkov nesúca značku KETTLER. Kontrolovaná kvalita Made in Germany sa stala zárukou úspechu firmy, rovnako ako spokojnosť zákazníkov po celom svete.

 
60 rokov KETTLER
 
Dnes, keď firma oslavuje viac ako 60 rokov od svojho založenia, zostáva zásada nekompromisnej kvality pilierom firemnej filozofie. Väčšina našich výrobných závodov sa stále nachádza v Nemecku. Spoločnosť KETTLER zamestnáva viac ako 1 700 zamestnancov v Nemecku, Európe a USA, má obchodných partnerov vo viac ako 60 krajinách sveta na všetkých piatich kontinentoch a výrobný sortiment zahŕňa 6 000 rôznych výrobkov.
Spoločnosť neustále investuje do inovácií a ďalšieho vývoja svojich produktov a v rade aspektov určuje smer technologického vývoja a nové trendy. V roku 2011 získala firma KETTLER po tretí krát za sebou ocenenie NAJINOVATÍVNEJŠIA ZNAČKA ROKU v prestížnej súťaži Plus X Awards.
Výrobky so značkou KETTLER vynikajú designom, dlhoročnou životnosťou a výbornými úžitkovými vlastnosťami.
 
FITNESS
 
Tou najlepšou investíciou je jednoznačne investícia do vlastného zdravia. Za to najcennejšie, čo máme, si zodpovedáme každý sám a fitness je jednou zo správnych ciest, ktorú možno len odporučiť. Ak chcete cvičiť v súkromí a pohodlí svojho domova na trenažéroch špičkovej kvality, spoľahlivých a dokonale funkčných, ktoré zároveň svojím inovatívnym dizajnom skvele doplní váš interiér, potom ste na tej správnej adrese.
 
Rotopedy KETTLER - jazda na rotopede priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje kapacitu pľúc a celkovú vytrvalosť. Tento typ tréningu umožňuje predovšetkým komplexné posilňovanie všetkých svalových partií dolných končatín, a je tak vhodný nielen pre udržiavanie kondície, spaľovanie tukov a prevenciu zdravotných komplikácií, ale tiež pri rekonvalescencii po úraze, srdcových príhodách alebo kĺbových problémoch. Pre intenzívny tréning dolnej polovice tela sú vhodné aj cyklotrenažéry.
 
Eliptory KETTLER - tréningom na eliptickom trenažéri sa príjemne a dynamicky precvičujú všetky svalové skupiny (s výnimkou brucha) a pritom sú eliminované takzvané mŕtve body, čo znamená nezaťažovanie kolien. Eliptor je tak vhodný i pre osoby s kĺbovými problémami. Vďaka kvalitnej ergonómii eliptického pohybu nášľapných plôch umožňuje komplexné a veľmi účinné posilňovanie srdečného obehu a zapája viac svalových skupín naraz. Efektívny domáci tréning cielený výhradne na stehná a lýtka ponúkajú ergometre a rotopedy.
 
Cyklotrenažéry KETTLER - robustná konštrukcia cyklotrenažéra umožňuje podávať vrcholové výkony, čo dôkladne preverí obehový systém a zároveň posilňuje lýtka, stehná, ale aj zadok (pri pozícii v stoji) a pozdĺžne chrbtové svalstvo (pri zaľahnutí). Cyklistický trenažér je vďaka možnosti nastavenia vysokej záťaže ideálny na preverovanie vlastnej fyzickej zdatnosti a pre dosahovanie vyšších tepových frekvencií. Pre efektívny tréning dolnej polovice tela sú ďalej vhodné ergometre, prípadne rotopedy.
 
Ergometre KETTLER – jazda na ergometri ponúka vďaka indukčnej brzde rovnomerne dávkovanie záťaže, ktorú ocenia hlavne športovci pri cielenom tréningu. Široké možnosti nastavenia tiež využívajú i kvalifikované lekárske zariadenia pre rehabilitačnú liečbu. Pravidelná záťaž priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje kapacitu pľúc a celkovú vytrvalosť. Ergometer je ideálnym nástrojom pre kondičný tréning i k spaľovaniu tukov – pulzom riadený program zaručene udržuje to správne tempo. Pre skutočne intenzívny tréning dolnej časti tela sú vhodnejšie recumbent trenažéry, cyklotrenažéry, príp. rotopedy.
 
Bežecké pásy KETTLER - napomáhajú precvičovať a formovať predovšetkým dolnú časť tela. Beh ako taký má však pozitívny vplyv na celý organizmus - predovšetkým pomáha zvyšovať tepovú frekvenciu a kapacitu pľúc, priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, prekrvuje a posilňuje svalstvo. Správne vedený tréning má preto veľmi výrazný efekt aj pri spaľovaní tukov. Nemenej obľúbené nástroje domáceho fitness, ktoré do tréningu zapájajú takmer všetky svalové skupiny, sú eliptory.
 
Veslovacie trenažéry KETTLER - cvičenie na veslovacom trenažéri zapája do tréningu všetky svalové partie - najmä nohy, chrbát, ruky, prsia a brucho. Pravidelné veslovanie tiež napomáha pri bolestiach chrbta. Vybrané veslovacie trenažéry umožňujú vykonávať dodatočné ťahové cviky, zamerané predovšetkým na ruky a prsné svalstvo. Veslovanie je jediný spôsob tréningu, ktorý posilňuje rovnomerne všetky svalové skupiny. Obľúbenými fitness nástrojmi tohto typu sú tiež eliptory.
 
Steppery KETTLER - cvičenie na stepperi je zamerané na dolné končatiny a zadok, a predstavuje tak najefektívnejší spôsob ako tieto partie posilniť a formovať. Takáto simulácia stúpanie do schodov, rozšírená o možnosť vlastnej regulácie záťaže je oveľa bezpečnejšie a hlavne šetrnejšia ku kolenným kĺbom. Stepper s hydraulickými tlmičmi kolená nevystavuje nebezpečným nárazom, tak ako reálny výstup. Sústavný tréning navyše výrazne zvyšuje kondíciu a vytrvalosť. Bezpečný tréning bez záťaže kĺbov ponúkajú tiež eliptory.
 
Posilňovacie lavice KETTLER - Tréning na multifunkčnej lavici dokonale precvičia všetky svalové partie. Posilňovacie lavice umožňuje počas cvičenia striedať stanovištia, ktorými lavica disponuje. Cvičenie na multifunkčnej lavici je doporučované osobám zdatnejším a poučeným, ktoré sa sústredia predovšetkým na silové športy.
 
Posilňovacie stanice KETTLER - Tréning na posilňovacej stanici bezpečne precvičia všetky svalové partie. Multifunkčná stanica umožňuje počas cvičenia striedať veľké množstvo pozícií a teda aj cvikov. Zároveň vďaka vysokej škále možnosti záťaže môžu takto posilňovať aj osoby menej fyzicky zdatné. Jednotlivé stanovištia posilňovacej stanice sú konštruované tak, aby pri cvičení nedošlo k žiadnemu zraneniu.
 
STOLNÝ TENIS
 
Ako tvorcovia značky vieme o kvalite svoje a môžeme tak ponúknuť dlhoročné záruky na všetky tenisové stoly – od cenovo dostupných interiérových stolov až po profesionálne vonkajšie stoly. Spoločným znakom všetkých modelov je funkčnosť, stabilita a spoľahlivosť konštrukcie, špičková kvalita hracej dosky a jedinečný antireflexný povrch so špeciálnou úpravou proti UV žiareniu. Bezpečnosť pingpongových stolov značky KETTLER je certifikovaná TÜV, náš sortiment pre stolný tenis, vrátane pingpongových rakiet, loptičiek a ďalšieho príslušenstva, je pravidelne testovaný a spĺňa tie najvyššie nároky. Precíznosť a nápaditosť, s akou pristupujeme k výrobe, si získalo nielen prestížne ocenenie Plus X Award, ale aj mnoho športových nadšencov po celom svete
 
Stoly vnútorné KETTLER - Interiérové stolnotenisové stoly KETTLER sú vďaka patentovanému sklopnému systému ľahko ovládateľné a bezpečné, ich obsluhu zvládne aj jediný hráč. Rovnako ako vonkajšie stoly na stolný tenis spĺňajú tie najvyššie nároky na bezpečnosť: sklopný mechanizmus tenisových stolov s dvojitým zámkom, stabilný podvozok a istené kolieska s aretáciou či nízko uložené ťažisko. Vďaka týmto detailom je zamedzené nechcenému preklopeniu stolnotenisového stola, náhodnému zloženiu / rozloženiu a tým pádom aj možným úrazom, či už pri manipulácii, alebo pri hre.
 
Stoly vonkajšie KETTLER - Vonkajšie stolnotenisové stoly KETTLER sú priebežne testované v rôznych klimatických podmienkach a vďaka výborným výsledkom môžeme garantovať na vrstvenej hracej dosky ALU-TEC niekoľkoročnou záruku. Sú úplne odolné voči poveternostným podmienkam, dažďu i UV žiareniu a rovnako ako vnútorné stoly na stolný tenis spĺňajú tie najvyššie nároky na bezpečnosť: sklopný mechanizmus tenisových stolov s dvojitým zámkom, stabilný podvozok a istená kolieska s aretáciou či nízko uložené ťažisko. Vďaka týmto detailom je zamedzené nechcenému preklopeniu stolnotenisového stola, náhodnému zloženiu / rozloženiu a tým pádom aj možným úrazom, či už pri manipulácii, alebo pri hre.