Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Viac info Súhlasím

Rady a tipy

Smart Fitness: buďte fit s trenažéry S-FIT

Svet domáceho fitness sa tento rok otrasie v základoch! Spoločnosť KETTLER totiž teraz predstavuje kompletný rad revolučných trenažérov S-FIT. Všetkých osem strojov pre aerobný tréning možno jednoducho prepojiť so smartphonmi a potom využívať výhody unikátna aplikácia KETTLER S-FIT s mnohými zábavnými programami. Jedno je isté: vďaka rozmanitým tréningovým možnostiam vás cvičenie tentoraz začne skutočne baviť!

Spoločnosť KETTLER teraz predstavuje unikátny rad ôsmich fitness trenažérov, ktoré vie cez bluetooth rozhranie komunikovať s chytrým telefónom či tabletom. Nový rad trenažérov S-FIT je určená pre najnáročnejšiu klientelu, ktorá si potrpí na nové technológie, profesionálne výbavu a maximálnu kvalitu Všetky stroje rady S-FIT sú vyrobené v Nemecku.

Celá rada je "odetá" do štýlového čierno-modrého prevedenia, vďaka ktorému stroje skvele zapadnú do každej modernej domácnosti. To, že sa jedná o naozajstné dizajnové lahôdky, potvrdzujú napríklad drevené komponenty u veslovacieho stroja alebo príjemné modré podsvietenie u bežeckého trenažéru. Displeje trenažérov sú navyše vybavené dotykovými displejmi, vďaka ktorým je možné používať aj bez prepojenia s chytrým telefónom.

Všetky trenažéry možno cez rozhranie bluetooth jednoducho prepojiť so smartphonmi a potom využívať mobilnú tréningovú aplikáciu KETTLER S-FIT, ktorá umožňuje trénovať v jednom z troch tréningových profilov, po skončení detailne vyhodnocovať tréningové dáta na www.kettfit.com, porovnávať výsledky s ďalšími užívateľmi alebo sa treba pochváliť úspechmi priateľom na Facebooku.

 

kettler-coach-s-detail-iii.jpg          Dizajnová lahôdka: veslovací trenažér COACH S 

Športujete radi a myslíte si, že vás v oblasti domáceho fitness už nemôže len tak niečo prekvapiť? Tak to ste na omyle! Spoločnosť KETTLER totiž práve teraz predstavuje prvý veslovací trenažér, ktorý komunikuje s chytrým telefónom či tabletom. Vďaka tejto revolučnej novinke bude cvičenie zábavnejšie než kedykoľvek predtým. Stačí si len stiahnuť špeciálnu aplikáciu KETTLER S-FIT, prepojiť SmartPhone s trenažérom pomocou Bluethooth a vybrať si jeden z troch tréningových programov. Domáci tréning nebol ešte nikdy zábavnejšie!

 

Best of COACH S

Ste súťaživí a radi by ste pri tréningu otestovali svoje sily s niekým ďalším? Teraz môžete! Prepojte trenažér so smartphonmi, zvoľte program CHALLENGE a porazte všetky virtuálne súpera!

Záleží vám aj na vzhľade trenažéri? COACH S sa stane ozdobou každej modernej domácnosti.

Máte doma málo miesta? Nevadí, trenažér je možné ľahko sklopiť.

Nemáte práve náladu na SmartPhone? Žiadny problém, trenažér je možné ovládať aj pomocou dotykového skleneného displeja.

 

 

unix-s-treningovy-pocitac.jpg          Zábava, chudnutie a luxus v jednom: crossový trenažér UNIX S

Tvarujte postavu, chudnite a pritom sa bavte! Crossový trenažér UNIX S je ideálny parťák pre cvičenie priamo u vás doma. Chcete zhodiť pár kíl, alebo len spevniť postavu? Navoľte si na sklenenom dotykovom displeji najvhodnejší program a pustite sa do toho! Využiť môžete aj horúcu novinku: trenažér sa dá ovládať aj pomocou mobilného telefónu! Stačí len stiahnuť mobilnú aplikáciu KETTLER S-FIT, prepojiť SmartPhone s trenažérom pomocou bluetooth a vybrať si jeden z troch tréningových programov.

 

Best of UNIX S

Na obed ste zjedli poriadny hamburger a teraz máte výčitky svedomia? Prepojte trenažér so smartphonmi, navoľte si program FUN v mobilnej aplikácii S-FIT a hamburger normálne vybehajte! Na displeji uvidíte, ako jedlo pomaly ubúda, čo skvele motivuje vydržať až do konca.

Bolí vás kĺby? Trenažér je vybavený technológiou Extended Motion, vďaka ktorej je pohyb nôh úplne prirodzený a maximálne šetrí kĺby.

Chcete to najlepšie na trhu - UNIX S ponúka luxusný dizajn, komfortné ovládanie pomocou smartphonu alebo dotykového displeja.

 

 

skylon-s-cvik-i.jpg          Prirodzeným pohybom sa chudne najrýchlejšie: crossový trenažér Skylon S

Užite si pri tvarovaní postavy veľa zábavy! S crossovým trenažérom Skylon S efektívne precvičíte svaly celého tela. Stačí len na sklenenom dotykovom displeji navoliť správny program a tréning môže začať. Revolučnou novinkou je potom možnosť prepojenia trenažéri s chytrým telefónom alebo tabletom a využívanie najrôznejších výhod mobilné aplikácie KETTLER S-FIT, vďaka ktorej sa z každého tréningu stane naozaj jedinečný zážitok. Svojimi úspechmi sa potom navyše môžete ihneď pochváliť aj priateľom na sociálnych sieťach.

 

Best of Skylon S

Chcete si pri tréningu užiť srandu? Vyskúšajte program FUN na princípe počítačovej hry.

Bojíte sa zložité obsluhy? Nemusíte, ovládanie je tak jednoduché, že si s ním hravo poradí úplne každý.

Máte malý byt? Trenažér sa dá po cvičení jednoducho sklopiť.

 

 

run-s-detail-v.jpg          Maximálny bežecký výkon v luxusných podmienkach: bežecký pás RUN S

Milujete behanie a príchod zimy vám vháňa slzy do očí, pretože si myslíte, že si až do jari nedoprajete plnohodnotný tréning? Potom asi ešte nepoznáte bežecký trenažér RUN S, z ktorého nebudete chcieť "zliezť" ani na začiatku jarnej sezóny. S touto revolučnou novinkou totiž domáci tréning získa úplne nový rozmer! Trenažér stačí cez rozhranie bluetooth prepojiť s chytrým telefónom alebo tabletom a potom už môžete využívať rozmanitých možností aplikácie KETTLER S- FIT. Pokiaľ radi si merajú svoje sily s ostatnými bežcami, vyskúšajte program CHALLENGE, vďaka ktorému môžete trénovať treba aj na reálnych závodných tratiach proti virtuálnym súperom. S trenažérom RUN S vás tréning jednoducho bude baviť!

Best of RUN S

Chcete si pri cvičení užiť skutočnú zábavu? Vyskúšajte mobilnú aplikáciu KETTLER S-FIT.

Nechcete zaťažovať svoje kĺby? Špeciálna technológia odpruženia SHOCK ABSORBER šetrí kĺby a tlmí nárazy aj pri intenzívnejšom tréningu.

Chcete to najlepšie na trhu - RUN S ponúka moderný dizajn a komfortné ovládanie pomocou smartphonu alebo dotykového displeja.

Obávate sa zložité manipulácia? Nemusíte, trenažér je vybavený špeciálnymi kolieskami pre jednoduché premiestňovanie.

 

 

ergo-s-i-.jpg          Efektívne ku štíhlejšej postave: ergometer ERGO S

Chudnite efektívne a bavte sa pri tom! Chcete zhodiť pár kilogramov, ale všetky vaše doterajšie pokusy stroskotali na vašej nechuti športovať? S tým je koniec, teraz totiž nastáva ten pravý čas zoznámiť sa s najmodernejším ergometrom ERGO S, vďaka ktorému si cvičenie zamilujete aj vy. Trenažér možno cez rozhranie bluetooth jednoducho prepojiť s chytrým telefónom a aplikáciou KETTLER S-FIT, ktorá prináša doposiaľ nepoznané tréningové možnosti. Čo tak si treba dopriať tréning na princípe počítačové hry? Navoľte program FUN, dajte sa do toho a sami uvidíte, že cvičenie môže byť veľmi zábavné!

 

Best of ERGO S

Chcete trénovať efektívne, zábavne a mať neustálu kontrolu nad tréningom? Prepojte trenažér so smartphonmi a vyskúšajte aplikáciu KETTLER S-FIT.

Pohodlie pri športovaní? Zaručí ho ergonomicky tvarovaná riadidlá a komfortné gélové sedlo.

 

 

kettler-racer-s-detail-vii.jpg          On-line závod - tá pravá zimná výzva: cyklistický trenažér RACER S

Patríte medzi vášnivých cyklistov a často snívate o tom, aké by to bolo, keby ste si mohli aj počas mrazivých zimných dní zajazdiť na bicykli? Vyskúšajte RACER S a tento sen sa stane skutočnosťou. S týmto revolučným trenažérom si totiž budete aj počas chladných mesiacov užívať nefalšovanú radosť z jazdy, a to dokonca aj na vašich obľúbených, reálnych trasách! Trenažér je možné totiž jednoducho prepojiť so smartphonmi a potom využívať výhody unikátnej tréningovej aplikácie KETTLER S-FIT. Môžete napríklad usporiadať on-line preteky, porovnať svoj čas s ostatnými užívateľmi z komunity KETTFIT alebo so svojimi úspechmi pochváliť priateľom na Facebooku. Zimné cyklo-tréning nebol ešte nikdy zábavnejšie!

 

Best of RACER S

Chcete si poriadne pretekať? Prepojte trenažér so smartphonmi, navoľte si program CHALLENGE v mobilnej aplikácii S-FIT a ujdite všetkým súperom.

Zahrajte sa na pretekára! Trenažér je koncipovaný ako pretekársky bicykel

To najlepšie na trhu- RACER S ponúka luxusný dizajn, výnimočné vlastnosti a komfortné ovládanie pomocou smartphonu alebo dotykového displeja

 

 

recumbent-s-detail-iii.jpg          Späť do kondície v akomkoľvek veku: ergometer Recumbent S

Nepatríte práve medzi zarytých športových fanúšikov, sa cvičením len začínate, alebo sa k nemu vraciate po dlhej pauze? Ak sa chcete do kondície dostať naozaj "bezbolestne", je pre vás ergometer recumbent S ideálnou voľbou. Trenažér je vďaka svojim vlastnostiam vhodný aj pre pacientov po úrazoch, ktorí sa potrebujú pozvoľna rehabilitovať. Ovládanie skleneného dotykového displeja je úplne intuitívne a hravo ho zvládnu aj príslušníci staršej generácie. Úplnou vychytávkou je potom možnosť prepojenia so smartphonmi či tabletom a využívaní rôznych tréningových programov chytré aplikácie KETTLER S-FIT.

 

Best of recumbent S

Chcete si pri športovaní užiť srandu? Skúste program FUN na báze počítačovej hry a šliapte, kým nezmizne tanier s hranolkami, ktoré ste si dopriali k obedu.

Pohodlie nadovšetko! Široké sedadlo s opierkou vám poskytne naozajstný komfort. Bojíte sa, že vás trenažér neunesie? Nemusíte, recumbent S zvládne zaťaženie až 150 kg.

 

 

Posilňovňa pod šírim nebom

 

image-21677.jpg

 

Nebaví vás posilňovňa? Vyrazte cvičiť von! Pomôcky na cvičenie značky KETTLER sa vojdú do kabelky a zbaliť si ich môžete napríklad aj so sebou na dovolenku.

 

 

Ako cvičiť vonku?

Rovnako ako pri športovaní vo vnútorných priestoroch je aj vonku základom úspechu dodržiavanie systému troch hlavných etáp cvičenia. Športovanie by ste vždy mali začínať aj končiť ponaťahovaním, nasledovať by mala aerobná aktivita a tiež cielené posilňovanie a tvarovanie tela. Malá rozcvička, pri ktorej svaly aktivujete a pripravíte na výkon, zabráni nechcenému zraneniu. Strečing by mal zabrať minimálne 5 minút na začiatku a 10 minút na konci cvičenia.

 

Tip: Vonku na ponaťahovanie zadnej strany nôh môžete využiť napríklad lavičku, na ponaťahovanie lýtok využijete napríklad obrubník a prsné svaly ponaťahujete zapretím ruky o strom.

 

Pokiaľ chcete zhodiť nejaké to kilo, alebo si len vylepšiť kondíciu, nesmiete vynechať aerobný pohyb. Zlaté pravidlo chudnutia je, vydržať v pohybe dlhšie ako 30 minút. Aerobné cvičenie priaznivo vplýva na zdravotný stav a posilňuje kardiovaskulárny systém. Pravidelným pohybom tiež znižujete riziko ochorení srdca, vysokého krvného tlaku či vysokej hladiny cholesterolu. Vonkajšie podmienky zahrňujú široké spektrum možností, stačí si len vybrať či pôjdete behať, korčuľovať na in-linoch či sa prejsť na bicykli.

Tip: Máte málo času? Vonku na terasu si môžete vytiahnuť napríklad aj rotoped.

 

Chcete cielene tvarovať postavu? Pri cvičení vždy venujte zvýšenú pozornosť svojim problémovým partiám. Tie spevníte s malými cvičebnými pomôckami, ktoré sa vďaka svojej funkčnosti a praktickej veľkosti stanú neodmysliteľnou súčasťou vášho každodenného života.

Napríklad posilňovacie gumy Tube Set pohodlne uložíte do batohu, môžete ich vytiahnuť na prechádzke parkom a dať svojmu telu zabrať na čerstvom vzduchu. Fitness doplnky KETTLER vám pomôžu spevniť a vytvarovať celé telo. S doplnkami z rady Balance navyše posilníte aj hlboké svaly, ktoré majú pozitívny vplyv na držanie tela.

 

 

Tipy na cvičenie (nielen) vonku

 

Joga podložka (KETTLER)

Rozcvičenie a následné ponaťahovanie sa po cvičení sa nevyplatí podceňovať. Joga podložka predstavuje ideálnu pomôcku na tieto účely. Pevne drží a izoluje od zeme, protišmykový povrch zasa zaručuje stabilitu. Dá sa rýchlo zrolovať a ľahko prenášať.

 

Posilňovacie gumy (KETTLER)

Posilňovacie gumy oceníte ako doplnok pre rôzne športové aktivity. S ich pomocou sa ponaťahujete pred aj po športe, tiež sú však vhodné na samotné cvičenie a posilnenie rúk a nôh. Praktický balíček, do ktorého posilňovacie gumy vložíte, vám umožní udržiavať sa neustále vo forme, či už cvičíte doma, v parku alebo na dovolenke.

 

Závesné pásy (KETTLER)

Závesné pásy sú horúca novinka v sortimente domáceho fitness KETTLER. Princípom cvičenia je práca s vlastnou váhou. Pásy sú zakončené dvoma rúčkami, ktoré slúžia ako úchyty na ruky alebo nohy. Pásy môžete prichytiť o strom, tyč na kurte či dvere a posilňovať celé telo. Cvičenie s nimi je možné doplniť o ďalšie pomôcky a urobiť ho tak ešte rozmanitejším.

 

Variostepper (KETTLER)

Pravidelným tréningom na steppery môžete vylepšiť svoju kondíciu a posilniť svaly na nohách a zadku. Stroj je vybavený počítačom s prehľadným displejom, na ktorom si môžete merať čas a počet zošliapnutí. Dodatočné ťažné laná využijete na cvičenie rúk a chrbta. Stepper navyše takmer nič neváži, takže si ho môžete vziať von a užívať si tak pohyb na čerstvom vzduchu.

 

Hrazda Multi (KETTLER)

Praktickú hrazdu Multi oceníte nielen pri cvičení doma, ale aj vonku. Vo vnútri ju stačí umiestniť do dverí a jednoduchým priťahovaním k rámu dverí posilniť ruky a chrbát. Vďaka šikovne umiestneným úchytom ju navyše môžete využiť aj vonku na pevnej zemi na posilnenie ďalších partii tela.

 

Švihadlo Digital (KETTLER)

Švihadlo je praktický pomocník, ktorý vás vďaka svojej malej veľkosti môže sprevádzať takmer na každom kroku. Digitálne švihadlo je vybavené integrovaným displejom, na ktorom vidíte počet preskočení švihadla, spotrebu energie a tréningový čas.

 

Trampolína (KETTLER)

Skákanie na trampolíne je skvelá aerobná činnosť, ktorá len tak neomrzí. Skvele sa odreagujete, urobíte niečo pre svoje zdravie a navyše si zaspomínate aj na bezstarostné detské časy. S trampolínou s priemerom 120 cm si na záhrade užije celá rodina veľa zábavy.

 

 

Keď počasie nepraje....

Ani prípadná nepriazeň počasia vám nemusí pokaziť plány na chudnutie. Väčšinu pomôcok si totiž môžete vziať aj do vnútra a zacvičiť si v pohodlí domova. Beh či jazdu na bicykli si nahradíte na trenažéroch na domáce cvičenie.

 

Crossový trenažér CROSS M (KETTLER)

Konštrukcia trenažéru je navrhnutá predovšetkým pre osoby drobnejšej postavy, ideálny je teda hlavne pre ženy. Trenažér ponúka pohodlný a rozmanitý tréning zameraný na chudnutie alebo zvyšovanie kondície, ktorý je vďaka eliptickému pohybu nášľapných plôch bezpečný a zbytočne nenamáha kĺby. Stroj disponuje prehľadným displejom so šiestimi permanentne sa zobrazujúcimi funkciami vrátane pulzu a merania spotreby energie.

 

Ergometer RE 7 (KETTLER)

Jeden z najmodernejších ergometrov je ideálny hlavne pre staršiu generáciu alebo športových začiatočníkov. Pri tréningu si môžete vybrať zo 48 integrovaných programov. Obľúbené sú hlavne pulzom riadené programy, s ktorými zvolený tréning absolvujete maximálne efektívne – s presne takou záťažou, akú potrebujete. Stroj je vybavený tréningovým počítačom SIEMENS, ktorý umožňuje rozšírenie tréningu o špeciálne programy, alebo populárne pulzom riadené programy.

 

 

Ako si zariadiť domácu posilňovňu

Chcete v plavkách vyzerať neodolateľne, ale zimné športy vám nič nehovoria a návšteva verejného fitnes centra je pre vás tabu? Nezúfajte, aj vy môžete leto privítať v tej najlepšej kondícii. Zariaďte si domácu posilňovňu podľa rád odborníkov zo spoločnosti KETTLER!

Cvičenie v domácej posilňovni prináša celý rad výhod. Ušetríte na vstupnom, nie ste obmedzovaný otváracou dobou, nemusíte čakať, kým sa uvoľní požadovaný trenažér a ušetríte čas, ktorý by ste strávili na ceste. Navyše budete mať posilňovňu stále na očiach, čo je tou najlepšou motiváciou.

 

1. Stačí aj malý priestor

Ideálne by posilňovňa mala byť umiestnená v samostatnej, dobre vetrateľnej a priemerne veľkej miestnosti. Priestory s nízkym stropom bez možnosti priameho vetrania je teda potrebné vybaviť kvalitnou klimatizáciou. Dôležitá je veľkosť miestnosti, od nej sa potom odvíja aj samotná vybavenosť posilňovne. Nemusí to byť veľká miestnosť, pre väčšinu domácich fitness  stačia priestory s plochou od 10 do 20 m2.

 

2. Podlahu ochráni špeciálna podložka

Dôležitý je tiež výber podlahy, vhodné sú tie z odolného a ľahko udržiavateľného materiálu, napríklad z laminátu, dreva, PVC, linolea či špeciálnej gumy. Pred poškodením ju ochráni špeciálna podložka pod trenažér, ktorá navyše tlmí aj nárazy.

 

3. Vyberte vhodné vybavenie

Ešte pred nákupom vybavenia je dôležité si ujasniť, kto z rodiny bude posilňovňu využívať a aký cieľ chce cvičením dosiahnuť. Ženy chcú spravidla hlavne schudnúť a spevniť svoje krivky v oblasti brucha a zadku, naopak muži preferujú skôr silový tréning, zameraný na ruky, ramená a hrudník. Aj medzi mužmi však výrazne rastie popularita aerobných strojov, predovšetkým crossových a veslovacích trenažérov. Tento trend súvisí s celkovým nedostatkom pohybu v spoločnosti. Vybavenie vždy vyberajte tak, aby čo najlepšie vyhovovalo všetkým.

 

4. Tri zóny pre zdravý tréning

Rovnako ako verejná, tak aj domáca posilňovňa by mala obsahovať tri hlavné zóny: priestor na rozcvičenie a strečing, aerobnú zónu a posilňovaciu časť. Cvičenie by malo začínať aj končiť ponaťahovaním. K tejto časti tréningu postačí aj podložka na cvičenie.

 

Aerobná zóna je neodmysliteľnou súčasťou každej posilňovne. V domácich podmienkach je najčastejšie zastúpená rotopedom, alebo crossovým trenažérom. V súčasnosti sú medzi našimi zákazníkmi najpopulárnejšie crossové trenažéry. Obľúbené sú hlavne preto, že sa pri nich precvičí celé telo a pohyb na nich je pre väčšinu ľudí zábavnejší, ako na rotopede. Pokiaľ si nechcete alebo nemôžete zaobstarať žiaden stroj, aerobný pohyb na trenažéry skvele zastúpi napríklad skákanie cez švihadlo.

 

Posilňovanie je cvičenie zamerané na rast svalov. Ocenia to hlavne muži, ktorý chcú cvičením nabrať svalovú hmotu. Ženy sa spravidla zameriavajú skôr na problémové partie a ide im predovšetkým o ich spevnenie. Ideálnym riešením pre domácu posilňovňu predstavuje multifunkčná posilňovacia veža či lavica a činky v rôznych hmotnostných prevedeniach. Pre správne držanie tela je dôležité posilňovanie hlbokých svalov, na ktoré sa často zabúda. Tieto svaly doma posilníte napríklad cvičením na balančnej doske, alebo gymnastickej lopte.

 

5.Tip na záver

Základom úspechu je trpezlivosť, nenechajte sa odradiť tím, že túžobne očakávané výsledky sa nedostavia ihneď. Neprepínajte sa a skúste si každý tréning naplánovať tak, aby vás bavil. Jedine tak sa cvičenie stane prirodzenou súčasťou vášho životného štýlu.

 

 

Zahrajte si ping-pong! 5 tipov, ako vybrať správny stolnotenisový stôl

 

Stolný tenis je veľmi obľúbená hra medzi deťmi i dospelými. Jeho kúzlo spočíva jednoduchosti a flexibilite, vďaka tomu je vhodný pre mužov, ženy aj deti a dá sa hrať s ľubovoľným počtom hráčov. Zahrať si môžete dvojhru či štvorhru, deti majú radi tzv. kolotoč pri ktorom sa zabaví aj väčší počet hráčov naraz. Nový stôl SMASH OUTDOOR 9 značky KETTLER umožňuje taktiež hru jedného hráča, stačí len jednoducho sklopiť jednu dosku stola.

 

Ako si vybrať vhodný stôl

Kvalitný stôl by mal vydržať veľa rokov intenzívneho hrania. Prinášame vám preto niekoľko rád na čo sa pri výbere nového tenisového stola zamerať.

 

1. Odolnosť dosky

Doska tenisového stola musí niečo vydržať. A to nielen nárazy raketou, manipuláciu so stolom, ale aj slnečné lúče či dážď. Najskôr by ste si mali ujasniť, v akom prostredí budete stôl používať. Pokiaľ ho chcete postaviť na miesto, kde bude vystavený poveternostným vplyvom, zvoľte špeciálne vonkajšie stoly. Vonkajšie tenisové stoly musia byť vybavené veľmi odolnou hracou doskou. Tá je totiž vo vonkajšom prostredí vystavená nie len riziku mechanického poškodenia pri hre, ale musí odolávať aj nepriaznivým vplyvom počasia. Kvalitnú dosku vyžaduje aj u interiérových stolov, ktoré by mali byť odolné voči nárazom rakety, aby stôl už po pár hrách nebol „ozdobený“ škrabancami či iným poškodením, ktoré nie sú len nepekné, ale aj znižujú kvalitu hry.

 

2. Jednoduchá manipulácia

Zamyslite sa tiež nad tým, ako často budete chcieť so stolom manipulovať. Pokiaľ nemáte k dispozícii miesto, kde by bol stôl trvalo pripravený na hru, zvoľte taký stôl, ktorý sa dá jednoducho presúvať, napríklad pomocou koliesok. Kolieska by mali mať možnosť aretácie, aby stôl pri hre stál pevne na mieste. Taktiež sklápanie stola by malo byť bezpečné a hravo by to mala zvládnuť jedna osoba. Vďaka patentovanému systému je sklopenie a zaistenie obidvoch hracích dosiek pingpongových stolov KETTLER do prepravnej polohy nenáročné aj pre jednu osobu. Oceníte tiež sieťku s automatickým napínaním, ktorú nie je nutné pred sklopením hracích dosiek demontovať.

 

3. Stabilita stola

Základom pre ničím nerušenú hru je stôl, ktorý pevne stojí na svojom mieste a nekýva sa. Kvalitné stoly sú vybavené stabilnou opornou konštrukciou so zníženým ťažiskom, ktoré bráni nechcenému preklopeniu. Pokiaľ chcete stôl umiestniť na trávnik do záhrady, oceníte taktiež mechanizmus, vďaka ktorému sa dá nastaviť rôzna výška nôh stola a vyrovnať tak nerovnosti terénu.

 

4. Všetko po ruke

Pokiaľ nechcete neustále hľadať zatúlané loptičky a rakety, zvoľte si stôl, ktorý disponuje praktickým držiakom tenisových rakiet a loptičiek. Vďaka tomuto vylepšeniu budete mať potrebné príslušenstvo neustále poruke a nič vás nebude brzdiť v hre. Veľmi praktický je tiež pevný držiak sieťky, ktorú vďaka nemu nie je potrebné pred zložením stolu demontovať.

 

5. Kvalita na prvom mieste

Vyberte si stôl, ktorý vám bude dobre slúžiť po dlhé roky. Základom sú kvalitné materiály opornej konštrukcie a dosky stola. Vonkajšie stoly KETTLER majú hraciu dosku vyrobenú z vodovzdornej vrstvenej hliníkovej dosky z novou konštrukciou ALU-TEC, ktorá bráni pokrúteniu dosky. Táto kombinácia zaručuje dlhodobú odolnosť stolu voči nepriaznivému počasiu. Všetky tenisové stoly KETTLER sú naviac vyrábané v Nemecku a prešli náročnou certifikáciou kvality TÜV GS Rheinland.