Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Viac info Súhlasím

Záruka a servis

Záručné podmienky

 

Na kompletný sortiment KETTLER garantuje výrobca nadštandardnú záručnú dobu 36 mesiacov. Počas tejto doby sa u výrobkov vykonáva bezplatný servis priamo u zákazníkov v rámci územia SR.

 

Jednotlivé komponenty produktu majú svoje unikátne identifikačné čísla (viď montážny návod) a výrobca garantuje dostupnosť všetkých náhradných dielov 10 rokov po ukončení výroby daného výrobku. Servis zabezpečujeme samozrejme aj po uplynutí záručnej doby. Nadštandardnou záručnou dobou a prvotriednym záručným a pozáručným servisom vám chce KETTLER trvale zabezpečiť plnohodnotný a bezstarostný tréning.

 

Záručný a pozáručný servis zabezpečujeme výhradne len klientom, ktorí výrobky Kettler zakúpili v našej obchodnej spoločnosti. Nepredávame a ani nezabezpečujeme náhradné diely na zariadenia, ktoré neboli zakúpené u nás. Kompletnú zákaznícku starostlivosť si vyhradzujeme len pre našich zákazníkov.

 

 

Špecifikácia problému

Umiestnenie servisného zásahu

Záruka